Daily Archives: 2020-02-17

VIII. Gitárverseny – Jászberény

A versenyhez kapcsolódó letölthető dokumentumok:

A jászberényi Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola a Jászberényi Tankerületi Központ támogatásával  meghirdeti a 2019/2020-as tanévben alapfokú művészeti iskolák növendékei részére a

VIII. Jászberényi Gitárversenyt.

A verseny időpontja: 2020. április 03. (péntek)

A verseny helyszíne: Palotásy János Zeneiskola AMI (5100 Jászberény, Bercsényi út 40.)
tel: 57/412-238; 06-20/411-2178
e-mail: palotasyami@gmail.com

A verseny célja: A versenyzők tudásának, felkészültségének, képességének bemutatása. Szakmai tapasztalatcsere, tehetséggondozás.

A versenyt négy kategóriában hirdetjük meg. Iskolánként 10 növendék vehet részt, kategóriánkénti létszám megkötése nélkül.

A verseny egyfordulós, a versenyző a műveket egymást követően, tetszés szerinti sorrendben, kotta nélkül adja elő. Kérjük a szabadon választott művek megadott játékidejének betartását!

Mellékelten küldjük a VIII. Megyei Gitárverseny nevezési lapját, melyet Word formátumban ÉS aláírás, pecsételés után szkennelve PDF formátumban is a palotasyami@gmail.com email címre 2020. március 02-ig szíveskedjenek elküldeni.

Nevezési díj: 4.000,-Ft/fő, melyet az alábbi számlaszámra kérünk befizetni vagy átutalni:

Jászberényi Tankerületi Központ (cím: 5100 Jászberény, Szabadság tér 16.) 1004500200337335-00000000

Közlemény: VIII. Jászberényi Gitárverseny nevezési díj – versenyző neve A befizetés teljesítésének igazolását szkennelve kérjük legkésőbb 2020. március 13-ig megküldeni e-mailben. A jelentkezést csak így tudjuk véglegesíteni.

A részletes programot a véglegesített jelentkezések után állítjuk össze.

Minden kedves kollégának és növendéknek eredményes felkészülést kívánunk!

Tisztelettel:

Farkasné Szőke Tünde

Jászberény, 2020. február 7.