Daily Archives: 2020-12-16

Karácsonyi hangverseny 2020

Szeretettel ajánljuk a jászberényi Palotásy János Zeneiskola növendékeinek és művésztanárainak adventi hangversenyét. Az elmúlt évek során a városi rendezvénysorozat részeként láthatta az érdeklődő közönség iskolánk ünnepi műsorát. A vírushelyzet miatt 2020. december 12-én felvételt készítettünk közönség nélkül.
Ezzel a felvétellel kívánunk áldott, békés karácsonyt és sikeres, boldog új évet.
A felvételeket és szerkesztést Oláh Roland kollégánk készítette.

Gratulálunk!

2020. november 24-én online tartották meg a VII. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka- és Vonós Kamarazenei Fesztivált Abonyban.
A beküldött felvételeket értékelése után a jászberényi Palotásy János Zeneiskola növendékei az alábbi eredményeket érték el:
I. korcsoportban Kiss Tamara – gordonka Arany minősítés (Felkészítő tanára: Szklenka-Kiss Alexandra)
III. korcsoportban Kiss Viktória – hegedű Ezüst minősítés (Felkészítő tanára: Tímárné Molnár Mária)
Zongorán kísért: Farkasné Szőke Tünde
Szeretettel gratulálunk!