Felhívás!

Szeretettel várjuk a 2020/2021. tanév II. félévére jelentkező új növendékeinket a jászberényi Palotásy János Zeneiskolába (5100 Jászberény, Bercsényi út 40.) 2021.01.18-29. munkanapokon 13.00-18.00 óra között.

A képen a következők lehetnek: , szöveg, amely így szól: „Legyél Te is zeneiskolás! Ismerd meg a több mint 60 éve működő jászberényi zeneiskolát Itt mindenki lehetőséget kap, hogy a maximumot hozza ki magából. Gyermekközpontú iskola, ahol lelkes, jól képzett, kreatív tanárok, szuper koncertek és programok várnak! Miért is jó zenét tanulni? Fejleszti -a memóriát -a koncentrációt -az önfegyelmet -a kommunikációs készséget -a matematikai, olvasási, nyelvtani, és idegennyelvi készséget -empátiát, és az együttműködést. A zenei képzettség az általános műveltség fontos eleme! Választható hangszerek: furulya, fuvola, oboa, klarinét, szaxofon, trombita, kürt, tenorkürt, tuba, hegedű, cselló, nagybőgő, gitár”